22ADP-164L
Kod produktu: 22ADP-164L
| Klasyfikacja : | Klasa dokładności 2 / klasa środowiska A Środowisko mechaniczne: Klasa M1 Środowisko elektromagnetyczne: Klasa E1 |
| Rejestracja : | Aprobata MID / EN 1434 DE-21-MI004-PTB010 Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 15...120°C Zakres temperatury czujników temperatury: 0...120°C Zakres różnicy: 3...100K |
| Licznik chłodu | |
|---|---|
| Zakres pracy : | Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 5...50°C |
| Monitorowanie stężenia glikolu | |
| Dokładność pomiaru monitorowania glikolu : | ±4% (0...40%) |
| Błąd powtarzalności : | 0...40% lub >40% |
| Licznik ciepła | |
| Specyfikacja czujnika ciśnienia | |
| Komunikacja po szynie danych | |
| Stabilność długoterminowa : | ±2.5% FSO (pełny zakres pomiarowy) / 4 rocznie. |
| Liczba węzłów : | Modbus, patrz opis interfejsu |
| Ustawienia zakresu pomiaru ciśnienia : | Ustawienia Zakres Zakres [inch Ustawienie |
| Dokładność : | Odchylenie w porównaniu z urządzeniem referencyjnym zakres pomiarowy ≤ 2000 Pa: ± 10 Pa zakres pomiarowy > 2000 Pa: ± 25 Pa |
| ∆p [kPa] : | 22 |
| Q'max [kW] : | 3500 |
| PN : | 25 |
| Licznik ciepła | |
| Klasyfikacja : | Klasa dokładności 2 / klasa środowiska A Środowisko mechaniczne: Klasa M1 Środowisko elektromagnetyczne: Klasa E1 |
| Rejestracja : | Aprobata MID / EN 1434 DE-21-MI004-PTB010 Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 15...120°C Zakres temperatury czujników temperatury: 0...120°C Zakres różnicy: 3...100K |
| Licznik chłodu | |
| Zakres pracy : | Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 5...50°C |
| Dokładność : | ±(50 ppm + 3% wartości mierzonej) |
| Norma jakości : | ISO 9001 |
| Wilgotność otoczenia : | Maks. 95% wilgotność wzgl., brak kondesacji |
| Enclosure : | UL, typ obudowy 4X |
| Stopień zanieczyszczenia : | 3 |
| Wilgotność czynnika : | Maks. 95% wilgotność wzgl., brak kondesacji |
| Kalibracja : | Automatyczna kalibracja Dwukanałowy Stała czasowa t (63%) w kanale wentylacyjnym Typowo 136 s przy 3 m/s |
| Zakres pomiarowy : | 0...50°C [32...122°F] |
| Specyfikacja czujnika wilgotności | |
| Stabilność długoterminowa : | ±50 ppm p.a. Stała czasowa t (63%) w kanale wentylacyjnym Typowo 33 s przy 1 m/s |
| Przepływ powietrza w warunkach roboczych : | min. 0,3 m/s maks. 12 m/s |
| Źródło zasilania UL : | Class 2 Supply |
| Rodzaj czynności : | Type 1 Odporność na impulsy napięciowe - zasilanie 0.8 kV |
| UL Approval : | cULus acc. to UL60730-1A/-2-9, CAN/CSA E60730-1/-2-9 |
| Materiały | |
| Obudowa : | Pokrywa: PC, pomarańczowa Spód: PC, pomarańczowy Uszczelka: NBR70, czarna Odporny na promieniowanie UV |
| Specyfikacja czujnika temperatury | |
| Specyfikacja czujnika CO₂ | |
| Technologia elementu pomiarowego : | NDIR (niedyspersyjna absorpcja podczerwieni) dwukanałowy |
Akcesoria mechaniczne
Narzędzia
lub zadzwoń do nas!
+48 506 516 518
+48 22 465 94 92