A-22P-A29
Tuleja do montażu czujnika temperatury Stal nierdzewna, 250 mm, 1/2 cala G, rozmiar klucza 27
Kod produktu: A-22P-A29
| Zastosowanie: | Woda Mieszanka wody i glikolu |
| Klasyfikacja : | Klasa dokładności 2 / klasa środowiska A Środowisko mechaniczne: Klasa M1 Środowisko elektromagnetyczne: Klasa E1 |
| Rejestracja : | Aprobata MID / EN 1434 DE-21-MI004-PTB010 Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 15...120°C Zakres temperatury czujników temperatury: 0...120°C Zakres różnicy: 3...100K |
| Licznik chłodu | |
|---|---|
| Zakres pracy : | Zakres temperatury czynnika, czujnik przepływu: 5...50°C |
| Monitorowanie stężenia glikolu | |
| Dokładność pomiaru monitorowania glikolu : | ±4% (0...40%) |
| Błąd powtarzalności : | 0...40% lub >40% |
| Licznik ciepła | |
| PN : | 40 |
| Licznik ciepła | |
| Liczba węzłów : | Modbus, patrz opis interfejsu |
| Specyfikacja czujnika ciśnienia | |
| Specyfikacja czujnika ciśnienia | |
| Ustawienia zakresu pomiaru ciśnienia : | Ustawienia Zakres Zakres [inch Ustawienie |
| [Pa] | |
| Specyfikacja czujnika wilgotności | |
| Ustawienia zakresu pomiaru ciśnienia : | Ustawienia Zakres Zakres [inch Ustawienie |
| WC] : | fabryczne |
| Stabilność długoterminowa : | ±2.5% FSO (pełny zakres pomiarowy) / 4 rocznie. |
| Dokładność : | Odchylenie w porównaniu z urządzeniem referencyjnym zakres pomiarowy ≤ 2000 Pa: ± 10 Pa zakres pomiarowy > 2000 Pa: ± 25 Pa |
| Masa : | 0.10 kg |
| Przegląd typów | |
| Wyjście pasywnego czujnika temperatury : | NTC20k |
| S7 | |
| Stała czasowa τ (63%) w pomieszczeniu : | Typowo 854 s |
| Specyfikacja czujnika temperatury | |
| Zakres pomiarowy : | -35...50°C [-30...120°F] |
| Dane funkcjonalne | |
| Zastosowanie : | Woda Mieszanka wody i glikolu |
| Dane pomiarowe | |
| Materiał sondy : | Stal nierdzewna |
| Dane dotyczące bezpieczeństwa | |
| Temperatura czynnika : | Do maks. 200°C |
| Norma jakości : | ISO 9001 |
| Maximum Allowable Operating Temperature : | maks. 40 bar |
| Materiały | |
| Karta katalogowa : | A-22P-A.. G VA |
| Materiał tulei zanurzeniowej : | Część toczona: V4A (1,4404) Rura: V4A (1,4571) Śruba dociskowa: poliamid (PA66/GF25) |
| Przegląd typów | |
| Długość tulei zanurzeniowej : | 250 mm |
| Średnica tulei zanurzeniowej : | 9 mm |
| Uwaga dotycząca zakresu pomiarowego ciśnienia : | 4.5 m/s |
lub zadzwoń do nas!
+48 506 516 518
+48 22 465 94 92