P1000A
Potencjometr sprzężenia zwrotnego P1000A Belimo, nakładany, 1 kOhm
Producent: Belimo
Kod produktu: P1000A
Cechy:
- Potencjometr sprzezenia zwrotnego 1 kOhm
- nakladany
| Zasada działania : | Type 1 |
| Badanie higieniczne : | Zgodnie z VDI 6022 Część 1 / SWKI VA 104-01, przystosowane do mycia i dezynfekcji, niskoemisyjne |
| Masa | |
|---|---|
| Masa : | 0.55 kg |
| Dane dotyczące bezpieczeństwa | |
| Stopień zanieczyszczenia : | 3 |
| Techniczna karta katalogowa : | TMC230ASR |
| Kategoria dokumentu : | bezobsługowy |
| Odporność na impulsy napięciowe - zasilanie : | 2.5 kV Odporność na impulsy napięciowe - sterowanie 0.8 kV |
| Wilgotność otoczenia : | Maks. 95% wilgotność wzgl., brak kondesacji |
| Klasa ochronności IEC/EN : | III, Napięcie bezpieczne - niskie (SELV) |
| Masa | |
| Masa : | 0.19 kg |
| Dane dotyczące bezpieczeństwa | |
| Stopień zanieczyszczenia : | 3 |
| Kategoria dokumentu : | bezobsługowy |
| Odporność na impulsy napięciowe - : | 0.8 kV sterowanie |
| Stopień zanieczyszczenia środowiska : | 3 |
| Temperatura otoczenia : | -30...50°C [-22...122°F] |
| UL Approval : | cULus wg UL60730-1A, UL 60730-2-14 oraz CAN/CSA E60730-1 Oznaczenie UL na siłowniku zależy od miejsca produkcji, urządzenie w każdym przypadku jest zgodne ze standardem UL |
| Zasada działania : | Type 1 |
| Temperatura otoczenia : | -30...50°C |
| Temperatura przechowywania : | -40...80°C |
| Temperatura przechowywania : | -40...80°C [-40...176°F] |
| Wilgotność otoczenia : | Maks. 95% wilgotność wzgl., brak kondesacji |
| Dyrektywa dotycząca urządzeń : | Oznakowanie CE zgodnie z 2014/35/UE niskonapięciowych |
| Klasa ochronności IEC/EN : | II, Wzmocniona izolacja |
| Rodzaj czynności : | Type 1 Odporność na impulsy napięciowe - zasilanie 2.5 kV |
| Certyfikat IEC/EN : | IEC/EN 60730-1 oraz IEC/EN 60730-2-14 |
| Certyfikat UL : | cULus wg UL60730-1A, UL 60730-2-14 oraz CAN/CSA E60730-1 |
| Odporność na impulsy napięciowe - zasilanie : | 0.8 kV |
| Power source UL : | Class 2 Supply |
Akcesoria mechaniczne
lub zadzwoń do nas!
+48 506 516 518
+48 22 465 94 92