ZH4550
Złączka rurowa gwintowana do zaworu podnoszącego z gwintem zewnętrznym DN 50 Rp 2"
Kod produktu: ZH4550
| Wielkość zaworu (mm): | 50 mm |
Złączka rurowa gwintowana do zaworów
Złączka gwintowana przeznaczona do montażu z zaworami podnoszącymi, które posiadają gwint zewnętrzny. Umożliwia wykonanie pewnego i szczelnego połączenia w instalacji, realizując przejście z gwintu wewnętrznego G na gwint wewnętrzny Rp.
Cechy produktu
- Materiał: Wykonana z ocynkowanego żeliwa ciągliwego, co zapewnia trwałość i odporność na korozję.
- Uszczelnienie: W zestawie znajduje się dopasowana uszczelka płaska gwarantująca szczelność połączenia.
- Warunki pracy: Przystosowana do pracy z czynnikiem o temperaturze w zakresie od -10°C do 120°C.
Zastosowanie
Produkt dedykowany jest do użytku w stacjonarnych systemach grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych (HVAC).
Zakres dostawy
Kompletny zestaw przyłączeniowy składa się z trzech elementów:
- Nakrętki łączącej (z gwintem typu G)
- Wkładki (z gwintem typu Rp)
- Uszczelki płaskiej
Wskazówki montażowe
Aby zapewnić prawidłową i długotrwałą pracę instalacji, jakość wody powinna być zgodna z wytycznymi normy VDI 2035. W celu ochrony zaworów przed zanieczyszczeniami stałymi, takimi jak odpryski spawalnicze, zaleca się montaż odpowiedniego filtra.
| Opis produktu | |
|---|---|
| Typ produktu: | Złączka rurowa gwintowana do zaworu podnoszącego z gwintem zewnętrznym |
| Charakterystyka gwintów: | gwint wewnętrzny G do gwintu wewnętrznego Rp |
| Dodatkowe cechy: | z uszczelką |
| Dane techniczne | |
| Temperatura czynnika: | -10...120°C [14...248°F] |
| Zastosowane materiały: | Żeliwo ciągliwe, ocynkowane |
| Zakres dostawy (dla ZH45..) | |
| Elementy w zestawie: | nakrętka łącząca (gwint G), wkładka (gwint RP), uszczelka płaska |
| Przegląd typów | |
| Typ: ZH4515 | |
| DN: | 15 |
| G ["]: | 1 1/8 |
| Rp ["]: | 1/2 |
| B [mm]: | 21 |
| Nadaje się do: | H411B...H415B H511B...H515B |
| Masa [kg]: | 0.14 kg |
| Typ: ZH4520 | |
| DN: | 20 |
| G ["]: | 1 1/4 |
| Rp ["]: | 3/4 |
| B [mm]: | 23 |
| Nadaje się do: | H420B H520B |
| Masa [kg]: | 0.18 kg |
| Typ: ZH4525 | |
| DN: | 25 |
| G ["]: | 1 1/2 |
| Rp ["]: | 1 |
| B [mm]: | 26 |
| Nadaje się do: | H425B H525B |
| Masa [kg]: | 0.21 kg |
| Typ: ZH4532 | |
| DN: | 32 |
| G ["]: | 2 |
| Rp ["]: | 1 1/4 |
| B [mm]: | 30 |
| Nadaje się do: | H432B H532B |
| Masa [kg]: | 0.35 kg |
| Typ: ZH4540 | |
| DN: | 40 |
| G ["]: | 2 1/4 |
| Rp ["]: | 1 1/2 |
| B [mm]: | 32 |
| Nadaje się do: | H440B H540B |
| Masa [kg]: | 0.43 kg |
| Typ: ZH4550 | |
| DN: | 50 |
| G ["]: | 2 3/4 |
| Rp ["]: | 2 |
| B [mm]: | 35 |
| Nadaje się do: | H450B H550B |
| Masa [kg]: | 0.63 kg |
lub zadzwoń do nas!
+48 506 516 518
+48 22 465 94 92