ZH520
| Korpus: | 2-drogowy |
| Wielkość zaworu (mm): | 20 mm |
Zaślepka do transformacji zaworu na 2-drogowy
Zaślepka przeznaczona do gwintowanego przyłącza zaworu podnoszącego z gwintem zewnętrznym. Jej zastosowanie pozwala na przekształcenie zaworu w wersję 2-drogową.
Zakres dostawy
- Nakrętka łącząca (z gwintem G)
- Zaślepka
- Płaska uszczelka
Zastosowanie i materiał wykonania
Akcesorium zostało zaprojektowane do pracy w stacjonarnych systemach HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja). Produkt nie powinien być stosowany w innych celach, a w szczególności w samolotach i innych środkach transportu powietrznego.
Zaślepkę wykonano z ocynkowanego żeliwa ciągliwego, co zapewnia jej trwałość.
Wskazówki montażowe i bezpieczeństwo
Montaż produktu powinien być przeprowadzony wyłącznie przez wykwalifikowany personel, z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów instalacyjnych.
Zużytego produktu nie należy wyrzucać razem z odpadami komunalnymi. Utylizacja musi odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi postępowania z odpadami.
Uwaga: Zdjęcie produktu jest poglądowe i może nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu.
| Opis produktu | |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zaślepka przyłącza gwintowanego do zaworu podnoszącego z gwintem zewnętrznym do przekształcenia na zawór 2-drogowy |
| Cechy: | Z uszczelką |
| Dane techniczne | |
| Materiały: | Żeliwo ciągliwe, ocynkowane |
| Zakres dostawy | |
| Elementy w zestawie: | Nakrętka łącząca (gwint G), zaślepka, uszczelka płaska |
| Dostępne warianty | |
| Typ ZH515: | |
| DN: | 15 |
| G: | 1 1/8" |
| B: | 8 mm |
| Nadaje się do: | H511B...H515B |
| Masa: | 0.11 kg |
| Typ ZH520: | |
| DN: | 20 |
| G: | 1 1/4" |
| B: | 8 mm |
| Nadaje się do: | H520B |
| Masa: | 0.15 kg |
| Typ ZH525: | |
| DN: | 25 |
| G: | 1 1/2" |
| B: | 9 mm |
| Nadaje się do: | H525B |
| Masa: | 0.19 kg |
| Typ ZH532: | |
| DN: | 32 |
| G: | 2" |
| B: | 10 mm |
| Nadaje się do: | H532B |
| Masa: | 0.28 kg |
| Typ ZH540: | |
| DN: | 40 |
| G: | 2 1/4" |
| B: | 9 mm |
| Nadaje się do: | H540B |
| Masa: | 0.34 kg |
| Typ ZH550: | |
| DN: | 50 |
| G: | 2 3/4" |
| B: | 10 mm |
| Nadaje się do: | H550B |
| Masa: | 0.48 kg |