LM72A-SR
Producent: Belimo
Kod produktu: LM72A-SR
| Moment obrotowy: | 5 Nm |
| Napięcie zasilania: | DC 48...110 V |
| Sterowanie: | 2...10 V |
| Czas ruchu: | 150 s / 90° |
| Przyłącze mechaniczne: | Zacisk uniwersalny 6...20 mm |
| Połączenie elektryczne: | Kabel 1 m, 2x 0.75 mm² |
| Kategoria ochronna: | IP54 |
Cechy:
- Silownik do przepustnic
- 5 Nm, 150 s, 95°
- 48...110 V DC, analogowe
- IP 54, Reczne przestawianie przy uzyciu przycisku
- Sterowanie 0…10 V DC
- Zakres pracy 2…10 V DC
- Sygnal sprzezenia zwrotnego 2…10 V DC
- Przylacza Kabel PCV 1 m
- Kierunek obrotu wybierany (prawo/lewo)
- Ogranicznik kata obrotu mechaniczny, zintegrowany
| Dane elektryczne | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | DC 48...110 V |
| Zakres roboczy: | DC 33.6...140 V (EN); DC 33.6...121 V (UL) |
| Pobór mocy - praca: | 2.5 W |
| Pobór mocy w stanie spoczynku: | 2W |
| Moc znamionowa: | 2.5 VA |
| Przyłącze zasilania: | Kabel 1 m, 2x 0.75 mm² |
| Przyłącze sterowania: | Kabel 1 m, 4x 0.75 mm² |
| Praca równoległa: | Tak (sprawdzić dane eksploatacyjne) |
| Dane funkcjonalne | |
| Moment obrotowy - silnik: | 5 Nm |
| Zakres roboczy Y: | 2...10 V |
| Impedancja wejściowa: | 100 kΩ |
| Sygnał sprzężenia zwrotnego U: | 2...10 V |
| Uwaga dotycząca napięcia pomiarowego U: | Maks. 1 mA |
| Tolerancja pozycjonowania: | ±5% |
| Kierunek ruchu - silnik: | możliwość wybierania przełącznikiem 0/1 |
| Uwaga dotycząca kierunku ruchu: | Y = 0 V: At switch position 0 (ccw rotation) / 1 (cw rotation) |
| Ręczne przestawianie: | przyciskiem, z możliwością blokady |
| Kąt obrotu: | Maks. 95° |
| Uwaga dotycząca kąta obrotu: | możliwość zmniejszania po obu stronach przy użyciu nastawialnych ograniczników mechanicznych |
| Czas ruchu - silnik: | 150 s / 90° |
| Poziom mocy akustycznej – silnik: | 35 dB(A) |
| Mechanical interface: | Zacisk uniwersalny 6...20 mm |
| Wskaźnik położenia: | Mechaniczny, podłączany |
| Dane dotyczące bezpieczeństwa | |
| Klasa ochronności IEC/EN: | II, Wzmocniona izolacja |
| Kategoria ochronna obudowy IEC/EN: | IP54 |
| Stopień ochrony NEMA/UL: | NEMA 2 |
| Obudowa: | UL Enclosure Type 2 |
| Kompatybilność elektromagnetyczna: | Oznakowanie CE zgodnie z 2014/30/WE |
| Dyrektywa dotycząca urządzeń niskonapięciowych: | Oznakowanie CE zgodnie z 2014/35/UE |
| Certyfikat IEC/EN: | IEC/EN 60730-1 oraz IEC/EN 60730-2-14 |
| Badanie higieniczne: | Zgodnie z VDI 6022 Część 1 / SWKI VA 104-01, przystosowane do mycia i dezynfekcji, niskoemisyjne |
| Standardy kolejowe: | Płytka drukowana z powłoką ochronną po obu stronach |
| Rodzaj czynności: | Type 1 |
| Odporność na impulsy napięciowe - zasilanie: | 2.5 kV |
| Odporność na impulsy napięciowe - sterowanie: | 0.8 kV |
| Stopień zanieczyszczenia: | 3 |
| Wilgotność otoczenia: | Maks. 95% wilgotność wzgl., brak kondesacji |
| Temperatura otoczenia: | -30...50°C [-22...122°F] |
| Temperatura przechowywania: | -40...80°C [-40...176°F] |
| Kategoria dokumentu: | bezobsługowy |
| Masa | |
| Masa: | 0.57 kg |
Akcesoria elektryczne
S1A
Styk pomocniczy S1A Belimo, nakładany, 1x SPDT, 1 mA ... 3 (0,5) A, 250 V AC, nastawialny punkt przełączania 0...100%
S2A
Styk pomocniczy S2A Belimo, nakładany, 2x SPDT, 1 mA ... 3 (0,5) A, 250 V AC, nastawialny punkt przełączania 0...100%
CRP24-B1
Pozycjoner do montażu na ścianie CRP24-B1 Belimo, 0...100% nastawialny, wejście przełączane 0...10 V / 2...10 V, wyjście przestawiane Y
SGA24
Pozycjoner do montażu na ścianie SGA24 Belimo, 0...100%, wybierany zakres pracy 0...10 V DC lub 2...10 V DC
SGE24
Pozycjoner do wbudowania SGE24 Belimo, 0...100%, wybierany zakres pracy 0...10 V DC lub 2...10 V DC
SGF24
Pozycjoner do montażu tablicowego SGF24 Belimo, 0...100%, wybierany zakres pracy 0...10 V DC lub 2...10 V DC
Akcesoria mechaniczne
AV6-20
Przedłużenie osi Belimo AV6-20, długość 170 mm , do osi o średnicy 6...20 mm, średnica przedłużenia 10 mm
K-ELA
Zacisk montażowy K-ELA Belimo, zakres regulacji zacusku 6...20 mm, zastosowanie z LM..A, jednostronny, opakowanie 20 sztuk
K-ELA10
Zacisk montażowy K-ELA10 Belimo, zakres regulacji zacusku 6…10 mm, zastosowanie z LM..A, jednostronny, opakowanie 20 sztuk
K-ELA13
Zacisk montażowy K-ELA13 Belimo, zakres regulacji zacusku 6…13 mm, zastosowanie z LM..A, jednostronny, opakowanie 20 sztuk
K-ELA16
Zacisk montażowy K-ELA16 Belimo, zakres regulacji zacusku 6…16 mm, zastosowanie z LM..A, jednostronny, opakowanie 20 sztuk
ZFRL12-LMA
Wkładka kształtowa ZFRL8-LMA Belimo z ogranicznikiem kąta obrotu i wskaźnikiem położenia, wymiar 12x12 mm do LM..A, opakowanie 20 szt.
Produkt archiwalny
lub zadzwoń do nas!
+48 506 516 518
+48 22 465 94 92